НОВИНИ І АНОНСИ

Департамент екології та природних ресурсів

Січ

29

Суб'єктам господарювання, які включені до реєстру місць видалення відходів

На підставі пункту 19 Постанови Кабінету Міністрів України від 3 серпня 1998 року № 1216 «Про затвердження Порядку ведення реєстру місць видалення відходів», щорічно паспорти місць видалення відходів (далі – МВВ) підлягають перегляду за результатами спостережень, контрольних замірів, додаткових робіт тощо, і погоджуються Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями.

Відповідно до глави 3 Наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України від 14 січня 1999 року № 12 «Про затвердження Інструкції про зміст і складання паспорта місць видалення відходів» (із змінами), визначено, що для оперативної обробки, передачі та зберігання даних паспортів МВВ на електронних носіях використовуються їх електронні версії.
Електронні версії паспортів МВВ заповнюються відповідно до зразків файлів, які опубліковано на сайті Мінприроди за посиланням: https://menr.gov.ua/news/27521.html.

Власники МВВ подають електронні версії паспортів МВВ при їх затвердженні та щорічному перегляді Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям.

Отже, власнику МВВ, при затвердженні паспорту МВВ та при щорічному внесенні зміни до нього, необхідно надавати разом з паперовим виглядом електронну версію паспорту МВВ.