НОВИНИ І АНОНСИ

Департамент екології та природних ресурсів

Гру

11

НА КИЇВЩИНІ ТРИВАЄ ЕКОПРОЄКТ «ВПРОВАДЖЕННЯ СОРТУВАННЯ ВІДХОДІВ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ»

 
За сприянням голови
Василь Володін
на початку 2020 року в КОДА розпочали реалізовувати екологічний проєкт, основним завданням якого є впровадження роздільного збору відходів в начальних закладах області.
З метою реалізації заходу «Впровадження сортування відходів у закладах освіти» відбувся конкурс на участь в зазначеному екологічному проєкті серед навчальних закладів області. За результатами аналізу та рейтингового оцінювання поданих анкет було обрано начальні заклади міста Біла Церкви.
В рамках проєкту навчальним закладам передано 28 контейнерів для роздільного збору відходів та розповсюджено серед учнів брошури, буклети та інструкції щодо сортування відходів в кількості 400 штук.
Також буде організовано та проведено 20 занять, екологічних ігор, майстер-класів з апсайклінгу на тему: «Збережімо ресурси. Сортуємо сміття» та «Друге життя сміття» із використанням інсталяцій з відходів (окремо для дітей початкових класів та старших класів закладів загальноосвітньої освіти) та курс навчання («Навчись сам. Навчи іншого») для вчителів природознавчих наук, вихователів початкових класів, загалом 4 уроки щодо культури поводження зі сміттям та шляхи його зменшення.
10 грудня 2020 року відбулися перші екоуроки у режимі відеозв’язку, з урахуванням загострення епідемічної ситуації в Київській області, викликаної поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
Анна Ткалич