НОВИНИ І АНОНСИ

Департамент екології та природних ресурсів

Гру

07

В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРОДОВЖУЮТЬ ПРАЦЮВАТИ НАД СТВОРЕННЯМ “ЕКО-СТЕЖОК КИЇВЩИНИ”

 
Фахівці департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації продовжують працювати над створенням еколого-туристичних маршрутів “Еко-стежки Київщини”у Вишгородському, Обухівському та Васильківському районах.
Робота триває спільно з представниками Центру екологічної освіти та інформації в рамках Регіональної програми розвитку природно-заповідного фонду “Київщина заповідна”.
Як повідомили в департаменті, упродовж крайніх двох тижнів були проведені практичні семінари. У них взяли участь працівники лісового господарства та об’єктів природно-заповідного фонду, краєзнавці, студенти туристичних спеціальностей, представники громадських природоохоронних організацій і керівники позашкільних закладів освіти.
Для учасників організували кілька тематичних презентацій. Вони пройшли на базі Димерського лісового господарства, Обухівського лісництва та Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.
Під час них учасники ознайомились зі структурою лісу, роботами, які виконують лісівники, а також об’єктами природно-заповідного фонду, які і стали “родзинками” туристичних маршрутів районами Київщини.