НОВИНИ І АНОНСИ

Департамент екології та природних ресурсів

Лис

26

Київська ОДА продовжує впроваджувати екологічну культуру серед населення!

Київська облдержадміністрація продовжує реалізувати екологічний проєкт з впровадження роздільного збору відходів в населених пунктах Київської області.
Як раніше повідомляла пресслужба КОДА, проєкт реалізують за сприянням голови КОДА #Василь
Володін
та в рамках Програми поводження з твердими побутовими відходами в Київській області на 2017-2020 роки.
З початку проєкту було обрано трьох переможців: міста Фастів, Кагарлик та Васильків. Сьогодні 26 листопада, т.в.о. директора департаменту #АннаТкалич передала 26 комплектів громаді Кагарлика. Першу партію комплектів передав минулого тижня громаді Фастова очільник Київщини Василь Володін.
«Впровадження екологічного проєкту - важливий крок в напрямку розвитку екологічної Київщини. Такий спосіб сортування дозволить значно скоротити кількість сміття, що їде на захоронення на полігони та є небезпечним для довкілля», - підкреслив голова Київської ОДА Василь Володін.
«Наш проєкт є важливим елементом формування культури роздільного збору. Він сприяє вирішенню проблеми накопичення сміття через переробку його на вторсировину та як наслідок - покращенню екологічного стану регіону», - зазначила Анна Ткаліч.
Київська облдержадміністрація планує надалі поступово впроваджувати в області екологічний роздільний збір відходів.
«Маємо ще багато задумів та важливих проєктів, щоб зробити Київський регіон найчистішим в Україні», – підкреслив голова Київської ОДА Василь Володін.