НОВИНИ І АНОНСИ

Департамент екології та природних ресурсів

Вер

07

Всесвітній день прибирання “World Cleanup Day”

               Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It, World» з метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, розвитку місцевих громад організовують проведення щорічної міжнародної соціально-екологічної акції – «Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day».

           В цей день мільйони учасників в 160 країнах світу об’єднуються, щоб зробити власний внесок у вирішення проблеми неправильного поводження з відходами, для поліпшення глобальної екологічної ситуації.

          Цього року акція відбудеться 19 вересня 2020 року о 10:00 із дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки. Обов’язковою вимогою є наявність захисних масок, рукавичок та врахування соціальної дистанції.

Деталі на сайті www.letsdoitukraine.org та в соціальних мережах www.facebook.com/letsdoitukraineeco, www.instagram.com/letsdoitukraine.