НОВИНИ І АНОНСИ

Департамент екології та природних ресурсів

Кві

11

11 квітня 2019 року під головуванням першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Свищевої Світлани Іванівни відбулося засідання постійно діючої комісії з питань поводження з відходами, використання, охорони природних ресурсів та навколишнього середовища у Київській області

 

   11 квітня 2019 року під головуванням першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Свищевої Світлани Іванівни відбулося засідання постійно діючої комісії з питань поводження з відходами, використання, охорони природних ресурсів та навколишнього середовища у Київській області, із представниками правоохоронними органами, службами державного контролю та місцевою владою.

На порядку денному розглядались питання:

- Про питання вирубки зелених насаджень біля автошляхів місцевого значення на території Броварського району Київської області.

- Про стан видобутку торфу в Київській області та виникнення торф’яних пожеж.

- Про забруднення русла річки Іква на території с. Вороньків Бориспільського району Київської області.

- Про розгляд питання щодо дотримання вимог чинного законодавства при використанні гр. Дзізінського В.В. водного об’єкту по річці Гнилий Тікич.

- Про розгляд питання щодо санітарного стану с. Рогозів Бориспільського району Київської області.

- Про розгляд питання щодо функціонування та діяльності ТОВ «Агроленд» на території Києво-Святошинського району Київської області.

За результатами опрацювання інформації, комісією погоджено спільний план заходів для вирішення вищезазначених питань.